ukrayna süper ligi erkek voleybol 2026-2027

Ukrayna Süper Ligi Erkek Voleybol 2026-2027
# takım o g m a y av p
1Epicentr-Podolyany2206066
2Lokomotyv 1945 Kharkiv2206066
3VC Borshchiv Security Police WUNU2206156
4Stolichna-NUBiP2113303
5Epicentr-Horodok21134-13
6VC Reshetylivka21134-13
7Podillya20226-40
8MHP-Ladyzhyn ShVSM Kolos Vínnytsia20216-50
9Burevisnyk-SHVSM20206-60

bu filtrede entry yok.

entry girmek için giriş yap ya da kayıt ol.