kosova süper ligi erkek voleybol 2026-2027

Kosova Süper Ligi Erkek Voleybol 2026-2027
# takım o g m a y av p
1KV Ferizaj2206066
2KV Peja2206156
3KV Ulpiana2206156
4KV Skenderbeu2114403
5KV Theranda21135-22
6KV Luboteni Ferizaj20226-41
7KV Drita Gjilan20226-40
8KV Forca20206-60

bu filtrede entry yok.

entry girmek için giriş yap ya da kayıt ol.