i̇spanya süper ligi 2 erkek voleybol 2026-2027

İspanya Süper Ligi 2 Erkek Voleybol 2026-2027
03.10.2026 – 18.10.2026
# takım o g m a y av p
1Indescar Zaragoza3309278
2CDV Textil Santanderina3309457
3Anaya Mayurqa Vóley Palma3218537
4Club Voleibol Almendralejo Extremadura3216426
5ASISA Tarragona SPSP2206245
6Grupo Egido Pinto2115414
7Rotogal Boiro2114313
8Club Vigo Voleibol2114403
9Barça Voleibol10123-11
10Arona Tenerife Sur30339-61
11UBE L'Illa Grau30319-80
12CV San Roque Batán30319-80
13Club Voleibol Vinaròs3309099
14Club Voleibol Roquetes3309189
15Balàfia Volei3309278
16CV Xàtiva3218447
17CV Almoradí3217526
18CV Paterna Liceo3216605
19Club Voleibol Elche3126604
20Club Natació Sabadell31268-23
21Club Vòlei Arenys31248-42
22CV Mediterráneo Castellón30339-61
23Club Voleibol Pòrtol30309-90
24CD Mintonette Almería30309-90
25Arenal Emevé3309099
26CID Jovellanos4319459
27CV Collado Villalba3309368
28CD Cisneros Alter B3309636
29CV Gupane Guia3126604
30AD Voleibol Rivas21134-13
31Universidad de Valladolid VCV31246-23
32CD Universidad de Granada31247-33
33Vóley Playa Madrid413611-53
34CV Oviedo30369-33
35Voleibol Dumbría31238-52
36CDE Parla Vóley20226-41

bu filtrede entry yok.

entry girmek için giriş yap ya da kayıt ol.