dutch eredivisie kadın voleybol 2026-2027

Dutch Eredivisie Kadın Voleybol 2026-2027
10.10.2026 – 16.01.2027
# takım o g m a y av p
1Sliedrecht Sport2206066
2Apollo 82206245
3Friso Sneek2115414
4Draisma/Dynamo2115503
5Meerdervoort VV Utrecht2113303
6SOMAS/Activia21135-22
7Peelpush20226-41
8Jumbo Virena Autogroep Sudosa20216-50

bu filtrede entry yok.

entry girmek için giriş yap ya da kayıt ol.