arnavutluk kadınlar süper ligi kadın voleybol 2026-2027

Arnavutluk Kadınlar Süper Ligi Kadın Voleybol 2026-2027
# takım o g m a y av p
1Partizani2206066
2KS Teuta2206156
3SK Tirana2206245
4Skënderbeu2115324
5Pogradeci2115503
6Klub Volejboll Dinamo20216-50
7SK Lushnja20206-60
8KS Vllaznia20206-60

bu filtrede entry yok.

entry girmek için giriş yap ya da kayıt ol.